Verdienen Sie Geld mit Ihren Tech-Blogs, Gadgets und Tipps

7 najlepszych filmów o hakerach

Huomautus: Seuraava artikkeli auttaa sinua: 7 najlepszych filmów o hakerach

Jeśli chodzi o filmy tai hakerach, to w szczególny sposób przyciągają one uwagę widzów i przenoszą i w ekscytujący świat komputerów i Internetu. Filmy ukazują świat ekspertów komputerowych, cyberwojny ja złożone relacje między technologią a ludźmi. Chodzi tai kod komputerowy i osoby pracujące za ekranami komputerów.

Jeśli chcesz obejrzeć ekscytujące filmy o hakerach, oto lista siedmiu najlepszych.

Gry wojenne (1983)

Najstarszym in najbardziej nostalgicznym filmem są Gry Wojenne, klasyk z lat 80-tych. To świetny wybór, jeśli lubisz filmy science-fiction z lat 80. W tym filmie młody chłopak o imieniu David (w tej roli Matthew Broderick) uwielbia gry wideo i computery.

W końcu przypadkowo włamuje się do bardzo ważnego komputera wojskowego, myśląc, że to tylko gra. Ten błąd powoduje ogromne problemy na całym świecie. Sposób, w jaki pokazują hackowanie, jest dość prosty. Wygląda jak zwykłe czarno-zielone ekrany komputerowe i używa codziennego jezyka, aby zainteresować wszystkich.

7 eri elokuvaa Amazon Prime Videossa

Trampki (1992)

Z wieloma trudnymi niespodziankami ja zmianami w historii, “Trampki” to klasyczny film o napadach, w kórym łączy się grupa ekspertów. Martin, asiantuntija Grany Przez Roberta Redforda, asiantuntija, joka vastaa tietoturvasta, ja järjestelmällinen tietokoneyritys są bezpieczne. Se on monimutkainen, sitä on erittäin helppo käyttää ja se on erittäin tehokas. Prowadzi tehdä poważnych pytań moralnych dla zespołu.

Matryca (1999)

Joka vuosi elokuvan teki Keanu Reeves Matrixin roolissa. Wszystko polega na hakowaniu on bardzo ekscytujące. W filmie Neo (myös Keanu Reeves) on maniakiem komputerowym, który odkrywa wielką tajemnicę. Całe jego życie nie jest prawdziwe; to jak wielka gra komputerowa stworzona przez inteligentny komputer.

Elokuva słynie z wyjątkowego stylu i historii. Włamanie może wyglądać jak zbiór liczb na screenie, but zamienia się w niesamowite sceny akcji z efektami specjalnymi.

7 najlepszych darmowych filmów VR

Żyj wolny lub umieraj ciężko (2007)

Najbardziej emocjonującym filmem naszej liście jest Live Free lub Szklana pułapka, będący świetnym dodatkiem do serii Szklana pułapka. John McClanen elokuvassa (Bruce Willisin puoliso) on kaksi käytäntöä, mutta räjähdysmäinen stają się salone. Jos haluat käyttää useita Tietokoneita, sinulla on myös hyvä tietokonejärjestelmä, mutta siinä on myös ongelma.

Zły facet, grany przez Timothy’ego Olyphanta, sillä ei koskaan ole erityistä specjalistia tai tietokonetta, mutta on myös Mahdollista lähettää jotain, mutta on myös mahdollista käyttää tietokonetta uudella tavalla ziwe kłopoty.

Piąta władza (2013)

Elokuva “Piąta władza” opowiada Julianie Assange’u, człowieku, który dokonał wielkich rzeczy na świecie, angażując rządy. Założył coś o nazwie WikiLeaks ja wraz ze swoim przyjacielem Danielem Domscheit-Bergiem utworzyli -ryhmä, która miała opowiadać wszystkim o tajemnicach rządowych i popełnionych przez zbrodniach.

Suurimman osan ajasta et koskaan näe toista elokuvaa tai elokuvaa, mutta historia on erittäin mielenkiintoinen ja mielenkiintoinen. Benedict Cumberbatchista tulee robotti.

7 najlepszych elokuvaa akcji anime

Kim Jestem (2014)

“Who Am I” perustuu pomysły-elokuvaan ja vain świeżyllä aksentilla. W tej historii Benjamin (w tej roli Tom Schilling) kokeile wyrobić się wśród hakerów. Współpracuje z innymi ekspertami technicznymi, aby stworzyć group superhakerów. To, co jest ciekawe w tym filmie, to sposób, w jaki pokazuje hakerów rozmawiających i współpracujących w Internecie.

Czarny kapelusz (2015)

Blackhat elokuvaan tai wiele bardziej ekscytujący, ei mogłoby się wydawać. Chodzi tai Nicka Hathawaya, granego przez Chrisa Hemswortha, który jest dobry w hakowaniu. Robi sobie przerwę od normalnego życia, aby pomóc amerykańskim ja chińskim agentom łapać cyberprzestępców na całym świecie. Film opowiada o tym, jak wszystko jest połączone za pomocą komputerów i Internetu, co również może być niebezpieczne.

7 najlepszych bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów, które never wymagają rejestracji